تبلیغات
خبر و اخبار - گشت سپاه در تهران

گشت سپاه در تهران

شنبه 25 آذر 1396
11:01 ب.ظ
خبر اخبار

گشت سپاه در تهران

خبرگزاری خانه ملت: رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ورود گشت ویژه سپاه با هدف مقابله با اراذل و اوباش درتهران مسبوق به سابقه است و نیازی به مصوبه شورای عالی امنیت ملی ندارد.

علاء الدین بروجردی درخصوص طرح گشت ویژه سپاه پاسداران در تهران برای مقابله با اراذل و اوباش، فروش مواد مخدر و همچنین آسیب های اجتماعی، گفت: نیروی انتظامی به عنوان مسئول امنیت کشور در یک هماهنگی در مواقع ضروری از نیروهای بسیج مردمی که به طور طبیعی از نیروهای آموزش دیده و مسلح هستند، برای کمک به امنیت استفاده کرده است، بنابراین این مسئله به هیچ عنوان جدید نیست و همیشه چنین اقداماتی مفید و درمردم ایجاد آرامش کرده است.

نماینده مردم بروجرد درمجلس شورای اسلامی، افزود: چنین گشت هایی منجر به کشف سلاح و مواد مخدر می شود که در گذشته نیز وجود داشته و توسط نیروهای بسیج مردمی انجام شده است، بنابراین این اقدامات مسبوق به سابقه بوده و بدون اشکال است.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان بخشی از بدنه نیروهای مسلح هماهنگی ها برای این موارد را انجام می دهند، ضمن اینکه اجرای طرح گشت ویژه سپاه به دلیل اینکه مسئله جدیدی نیست نیازی به تایید شورای عالی امنیت ملی نیز ندارد.

چندی پیش فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ از تشکیل و فعالیت گشت های پیشگیری از ازسرقت و مقابله با اراذل و اوباش به منظورکاهش آسیب های اجتماعی درتهران خبرداد.پیوندها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبر و اخبار است.