تبلیغات
خبر و اخبار - نتیجه بازی پرسپولیس نفت آبادان ۲۰ آذر

نتیجه بازی پرسپولیس نفت آبادان ۲۰ آذر

دوشنبه 20 آذر 1396
09:39 ب.ظ
خبر اخبار

نتیجه بازی پرسپولیس نفت آبادان ۲۰ آذر

خبرگزاری میزان: تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعات 16:15 امروز(دوشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفته‌اند تا عملا با برگزاری این دیدار نیم‌فصل فوتبال ایران به پایان برسد.

پرسپولیس در این بازی با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی (کاپیتان)، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، گادوین منشا و علی علیپور راهی میدان شد.

صنعت نفت هم با ترکیب داود نوشی صوفیانی، مرتضی اسدی، علی عبداله‌زاده، حسین بغلانی، مسعود ابراهیم‌زاده، آگوستو سزار، مگنو باتیستا، کرار جاسم، حسین ساکی، محمدامین درویشی و لوسیانو پریرا به میدان رفت.

نیمه اول:

دقیقه 6: شوت محمد امین درویشی از درون محوطه جریمه پرسپولیسی‌ها با دفع بیرانوند همراه شد و مدافعان توپ را از منطقه خطر پرسپولیس دور کردند.

دقیقه 21: علی‌علیپور توپ خوبی با ضربه سر پشت محوطه جریمه برای منشا ساخته و پرداخته کرد اما ضربه این مهاجم با اختلاف از کنار دروازه صنعت‌نفت به بیرون رفت.

دقیقه 24: وحید امیری با حرکتی جالب توجه دو مدافع نفت را در سمت چپ از پیش رو برداشت و پاس زمینی خود در شش قدم را برای علیپور مهیا کرد اما ضربه این بازیکن را نوشی صوفیانی با یک عکس العمل خوب مهار کرد.

دقیقه 43: روی اشتباه حسین ماهینی در پاس به عقب، فرصت خوبی نصیب شیمبا شد که سیدجلال حسینی با تجربه بالای خود و تکلی دقیق مانع از حرکت مهاجم حریف به داخل محوطه جریمه شد.

دقیقه 64: فرار علی علیپور به داخل محوطه جریمه با ضربه او همراه شد و تنها تیرک دروازه مانع از شادی گل او شد.

دقیقه 65(گل): پاس از پشت محوطه جریمه وحید امیریدرون محوطه جریمه صنعت نفت به علی علیپور رسید که ضربه او پس از برخورد به پای بازیکن صنعت نفت درون دروازه این تیم قرار گرفت.

دقیقه 73: فرشاد احمدزاده از حرکات بدون توپ مهاجمان پرسپولیس سود برد و فرصت خوبی درون محوطه جریمه به دست آورد که ضربه او به راحتی در اختیار دروازه‌بان صنعت نفت قرار گرفت.

دقیقه 77: ضربه ایستگاهی برای نفت آبادان را پریرا به خوبی از دیوار دفاعی سرخپوشان عبور داد اما بیرانوند با جاگیری خود مانع از گلزنی مهاجم برزیلی حریف شد.

دقیقه 88(گل): علی علیپور اینبار از پاس فنی رسن سود برد و توانست با ضربه‌ای دقیق بار دیگر دروازه نفت آبادان را باز کند.پیوندها

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبر و اخبار است.